מפת הגעה למוזיאון

הגעה למוזיאון

 

המוזיאון ממוקם בבית ג'ון ברייס מדיאטק הייטק – כביש 4, שד' ההסתדרות 46 חיפה (מול לב המפרץ).

waze
נווט אלינו
(סמארטפון)

 

שעות פתיחה:

המוזיאון פתוח לציבור ללא תשלום בשעות הפתיחה של ג'ון ברייס מדיאטק הייטק.

בימים א' – ה' בין השעות 09:00 – 20:00
בימי ו'  בין השעות 09:00 – 12:00

המוזיאון סגור בערבי חג, מועדי ישראל וחוה"מ.

 

דרכי הגעה:


הכניסה דרך: רח' מרקוני - פינת הקורנס.

Map

 

הגעה באוטובוס
הגעה באמצעות אוטובוס:
ג'ון ברייס - מדיאטק הייטק שוכנת בדיוק מול התחנה המרכזית החדשה (מרכזית המפרץ). יש לעלות על כל קו המגיע או עוצר במרכזית המפרץ (רוב קווי האוטובוס בצפון).

הגעה במטרונית

הגעה באמצעות מטרונית:
יש לעלות על אחד מקווי המטרונית ולרדת במרכזית המפרץ. התחנה ממוקמת מול ג'ון ברייס מדיאטק הייטק. כל תחנות המטרונית עוצרות בתחנה זו.

ממרכזית חוף הכרמל – קו מטרונית -1 (אדום)
מרכבת בת-גלים – קו מטרונית -2 (כחול)
מקרית אתא – קו מטרונית – 2 (כחול)
ממרכזית הקריות– קו מטרונית 1 (אדום) או 3 (ירוק)
משכונת הדר חיפה – קו מטרונית 3 (ירוק)
מקרית ים – קו מטרונית 3 (ירוק)
מקרית מוצקין – קו מטרונית 2 (כחול)

הגעה ברכבת
הגעה באמצעות רכבת:
ג'ון ברייס - מדיאטק הייטק שוכנת מול הסינמול (קניון לב המפרץ). תחנת הרכבת "לב המפרץ" נמצאת בתוך הקניון. יש לרדת בתחנת הרכבת "לב המפרץ".

הגעה ברכב פרטי

הגעה באמצעות רכב פרטי:
הוראות ל-GPS: רח' מרקוני 27 חיפה.

 


הגעה מאיזור המרכז / טירת הכרמל:
במחלף חיפה דרום, הממוקם על כביש מס' 2 – כביש החוף, מומלץ לבחור בנתיב הימני - המהיר לעכו (דרך מנהרות הכרמל).

הגעה באמצעות מנהרות הכרמל - (למגיעים מאיזור המרכז, טירת הכרמל, נו"ש-חיפה)
ביציאה ממנהרות הכרמל יש להמשיך ברמזור ישר אל איזור התעשיה (צ'ק פוסט), בכיכר לפנות שמאלה אל רח' מרקוני ולהמשיך כ-200 מ' עד לצומת T בקצה הרחוב. בניין ג'ון ברייס - מדיאטק הייטק הנו המבנה האחרון ברחוב וממוקם בצד שמאל (מרקוני 27).

הגעה בדרך הישנה – דרך העיר התחתית
במחלף חיפה דרום, יש לבחור בנתיב השמאלי לכיוון עכו. יש לנסוע על הציר הראשי (כביש 4) עד לצומת הצ'ק פוסט – לכיוון עכו. בצומת הצ'קפוסט לפנות שמאלה לכיוון שד' ההסתדרות (לא לעלות על המחלף). לפנות ימינה ברמזור לרח' הנפח, בכיכר יש לפנות שמאלה לכיוון רח' מרקוני. בניין ג'ון ברייס - מדיאטק הייטק הנו המבנה האחרון ברחוב וממוקם בצד שמאל (מרקוני 27).

הגעה באמצעות כביש 6:
יש להמשיך בכביש לכיוון צפון עד ליציאה ממנו. לאחר הירידה מן הכביש, יש להמשיך לכיוון יקנעם יש להמשיך בכביש לכיוון צפון עד ליציאה ממנו. לאחר הירידה מן הכביש, יש להמשיך לכיוון יקנעם בכביש 70 עד צומת יגור. בצומת יגור יש להמשיך ישר לכיוון חיפה בדרך העמקים (כביש 75). בצומת לב המפרץ (צומת הקישון) יש לפנות שמאלה, ומיד לאחר הפניה יש לפנות שמאלה שוב מתחת לגשר (צומת מרומזרת). אל איזור התעשיה (צ'ק פוסט), בכיכר לפנות שמאלה אל רח' מרקוני ולהמשיך כ-200 מ' עד לצומת T בקצה הרחוב. בניין ג'ון ברייס - מדיאטק הייטק הנו המבנה האחרון ברחוב וממוקם בצד שמאל (מרקוני 27).

הגעה מאיזור העמקים (מגדל העמק, רמת ישי, טבעון, נצרת וכו'):
יש לנסוע לכיוון צומת יגור ולהמשיך לכיוון חיפה בדרך העמקים (כביש 75). בצומת לב המפרץ (צומת הקישון) יש לפנות שמאלה, ומיד לאחר הפניה יש לפנות שמאלה שוב מתחת לגשר (צומת מרומזרת). אל איזור התעשיה (צ'ק פוסט), בכיכר לפנות שמאלה אל רח' מרקוני ולהמשיך כ-200 מ' עד לצומת T בקצה הרחוב. בניין ג'ון ברייס - מדיאטק הייטק הנו המבנה האחרון ברחוב וממוקם בצד שמאל (מרקוני 27).

הגעה מאיזור הצפון (עכו, נהריה, קריות):
הגעה באמצעות הדרך הישנה (כביש 4) יש לנסוע על כביש עכו-חיפה (כביש מס' 4) לכיוון חיפה, לנסוע עד צומת לב המפרץ, להמשיך ישר ברמזור הסינמול (קניון לב המפרץ) ובפניה הבאה לפנות שמאלה מתחת לגשר לכיוון איזור התעשיה (צ'ק פוסט). יש לשים לב לא לעלות על מחלף הצ'ק פוסט, אלא לנסוע בנתיב הימני. בכיכר לפנות שמאלה אל רח' מרקוני ולהמשיך כ-200 מ' עד לצומת T בקצה הרחוב. בניין ג'ון ברייס מדיאטק הייטק הנו המבנה האחרון ברחוב וממוקם בצד שמאל (מרקוני 27).

 

הגעה באמצעות כביש 22 "עוקף קריות" מצפון (עכו, נהריה, קריות, אפק, שפרעם וכו'):

יש לנסוע בכביש 22 עוקף קריות מכיוון צפון לכיוון חיפה. לרדת מהכביש במחלף "ההסתדרות", לפנות אל כביש 4 לכיוון חיפה, לנסוע עד צומת לב המפרץ, להמשיך ישר ברמזור הסינמול (קניון לב המפרץ) ובפניה הבאה לפנות שמאלה מתחת לגשר לכיוון איזור התעשיה (צ'ק פוסט). יש לשים לב לא לעלות על מחלף הצ'ק פוסט, אלא לנסוע בנתיב הימני. בכיכר לפנות שמאלה אל רח' מרקוני ולהמשיך כ-200 מ' עד לצומת T בקצה הרחוב. בניין ג'ון ברייס - מדיאטק הייטק הנו המבנה האחרון ברחוב וממוקם בצד שמאל (מרקוני 27).